Hakkımızda
Kaliteli işçilik, hızlı ve güvenilir teslimat temel ilkelerimizdir.
Hakkımızda

30 yıllık tecrübenin verdiği deneyim ve özgüvenle hizmetinizdedir. Yaptığımız işlerdeki kalite ve uzun süreli dostluk en büyük güvencemizdir. .

Misyonumuz

  • Kaliteli hizmet
  • Hızlı servis
  • Uzun süreli hizmet anlayışı
  • Ekonomik fiyatlar

Vizyonumuz

Kaliteli işçilik ve hızlı servis ile ülkemize reklam panoları ve yönlendirme levhaları konusunda uzun yıllar lider olarak hizmet etmek. Geleneksel el sanatından ödün vermeden aynı kaliteyi tüm aşamalarda en üst seviyede tutmak. Otomasyon ve seri üretim makinaları kullanmadan ihtiyaçlara cevap vermek.

MODELLERİMİZ

Hangi Firmalara Uygun?
Oteller, dershaneler, hastaneler, özel kurum ve kuruluşlar, devlet daireleri, askeri birimler, üniversiteler, restorantlar, benzin istasyonları, özel sağlık kuruluşları, ve yönlendirme, bilgilendirme ihtiyacı olan tüm kuruluşalara ürünlerimizi öneriyoruz.

FİYATLARIMIZ

Fiyatlar seçeceğiniz modele ve boyuta göre değişir. Her bütçeye uygun modellerimiz mevcuttur. Fiyatlar işçilik ve kullanılan metallere göre değişir. Fiyatlarımızı öğrenmek için bizi aramaktan çekinmeyin. Ayrıca telefon ederek özel taleplerinizi iletebilir fiyat teklifi alabilirsiniz.

KALİTEMİZ

Kaliteden ödün vermeden, en kısa sürede gerekli kontrolleri yaparak ürünü size ulaştırıyoruz. Uzman ekibimiz tarafından yapılan çeşitli modellerimiz bir çok otel, hastane ve diğer kurum ve kuruluşlar tarafından kullanılmaktadır.

İLETİŞİM

Döviz kur ve oda fiyat panoları, yönlendirme panoları, ışıklı ve ışıksız tabela siparişleriniz için bizi arayın. Tel: 0 (212) 320 50 01
Cep: 0 (536) 963 03 42
Cep: 0 (555) 234 33 40
Email: info@ecetabela.com